Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci

W tej zakładce znajdziecie materiały do zabawy z dziećmi i zadania, które z pewnością spodobają się każdej Sówce.
Proponuję Wam przeniesienie części  zajęć do Waszych domów, aby poprzez zdalne nauczanie wspólnie przygotować się do szkoły.
Przez cały rok szkolny wspaniale współpracowaliśmy zdalnie realizując naukę pisania i czytania. Wierzę, że i tym razem uda nam się współpraca.
Zapraszam do korzystania z materiałów zamieszczanych w tej zakładce.

Ponadto na grupie Strefa dzieci STREFA DZIECI MP 10 Pod Topolą im. J. Korczaka w Piekarach Śląskich na facebook’u znajdziecie Państwo ciekawe propozycje zabaw z dziećmi w tym zabawy z realizowanego przez naszą grupę Projektu Zdrowo i Sportowo oraz Magiczna Moc Bajek

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie.
Anna Maksysz