REKRUTACJA 2024/2025 DOKUMENTY

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Szanowni Rodzice,

nabór na wolne miejsca w przedszkolach rozpoczyna się 04 marca 2024 roku od godziny 8:00. Rodzice/prawni opiekunowie, którzy ubiegają się o przyjęcie dziecka do przedszkola po raz pierwszy lub zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2024/2025, prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego VULCAN – nabór do przedszkoli.

System będzie uruchomiony od godziny 8:00 w dniu 04 marca 2024 roku do godziny 12:00 w dniu 18 marca 2024 roku, a w procesie rekrutacji nie jest brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Strona do logowania: www.piekaryslaskie.przedszkola.vnabor.pl

Wzory dokumentów potwierdzające spełnienie kryteriów rekrutacji można pobrać z naszej STRONY INTERNETOWEJ https://mp10piekarysl.edupage.org  zakładka – rekrutacja lub w Przedszkolu.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w naszym przedszkolu NIE BIORĄ UDZIAŁU w rekrutacji elektronicznej.

Rodzice/prawni opiekunowie składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w formie papierowej w terminie od 19 lutego 2024 roku do 27 lutego 2024 roku. Dokument ten możecie Państwo pobrać w szatni naszego Przedszkola.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad naboru znajdą Państwo w załączonym pliku PDF (na STRONIE INTERNETOWEJ). Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z w/w dokumentem, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Przedszkolem.

Dokumenty:

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Piekary Śląskie.pdf

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.odt

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola.doc