"PRZYJACIEL (NIE)POTRZEBNEJ KSIĄŻKI"

Wbieżącym roku szkolnym 2018/2019 nasze Przedszkole bierze udziałw projekcie czytelniczym „Przyjaciel (Nie) Potrzebnej Książki” organizowanej przez magazyn „Bliżej Przedszkola”.

Projekt zgodny jest z głównym kierunkiem polityki oświatowej w roku szkolnym 2018/2019.

Koordynatorem projektu jest p. Alodia Kajzer.

„Przyjaciel (Nie) Potrzebnej Książki” to projekt czytelniczy mający na celu zachęcenie dorosłych do dzielenia się przeczytanymi, niepotrzebnymi już książkami. Książki mogą nosić ślady używania, ale nie mogą być zniszczone. Przeczytane, niepotrzebne już książki wysłane zostaną na adres „Bliżej Przedszkola” ul.Kwiatowa3 Kraków.

Zebrane książki zostaną przekazane osobom ze środowiska wychowania przedszkolnego podczas konferencji, szkoleń organizowanych przez Organizatora akcji lub udostępnione w siedzibie Organizatora podczas dni otwartych.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji „Przyjaciel (Nie) Potrzebnej Książki”.