Zebranie z Rodzicami!

Szanowni Państwo,

W dniu 28 sierpnia 2020 r. (piątek), na STRONIE INTERNETOWEJ naszego Przedszkola, w zakładce „ZEBRANIE Z RODZICAMI – Dokumenty”, zostaną udostępnione Państwu dokumenty, które wypełnione i podpisane należy dostarczyć w zaklejonej kopercie do Przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości wydrukowania tych plików, może w dniu 31 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) podejść do Przedszkola i pobrać zestaw.

Z powodu epidemii COVID-19, aby zachować bezpieczeństwo Państwa i pracowników Przedszkola, zebranie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się TYLKO DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH. Pozostałym osobom wszystkie informacje zostaną podane 31 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) na STRONIE INTERNETOWEJ: https://mp10piekarysl.edupage.org w zakładce „ZEBRANIE Z RODZICAMI - Grupy”. Wychowawcy skontaktują się z Państwem tel./mail informując do jakiej grupy zostało zapisane dziecko.

Rodziców dzieci nowoprzyjętych prosimy o ścisłe stosowanie się do zasad mogących uchronić Państwa i Pracowników przed koronawirusem. Prosimy zatem o przybycie na zebranie tylko jednego opiekuna nowoprzyjętego dziecka w maseczce zasłaniającej usta i nos. Zebranie odbędzie się 31 sierpnia 2020 r. o godzinie 16.00. W trakcie całego pobytu na terenie Przedszkola obowiązuje zachowanie odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, prosimy też o poddanie rąk dezynfekcji przed zebraniem. Wchodzimy od strony ogrodu – wejście do sali przez taras.

Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego dzieci mogą być przyprowadzane i odbierane wyłącznie do i z przedsionka przedszkola. Rodzice nie mogą wejść na teren placówki. W przedsionku naraz może przebywać tylko jedna osoba z dzieckiem. Bardzo prosimy, aby w czasie oczekiwania na wejście do przedszkola zachowali Państwo obowiązujące zasady reżimu sanitarnego (obecnie rodzic z dzieckiem powinni zachować 1,5 m odległości od innych osób – aktualne przepisy są dostępne na stronie www.gov.pl). Prosimy o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w miarę możliwości trochę wcześniej, aby nie formować nadmiernie wydłużonej kolejki.

Ulotka.pdf